Producenci
G3 Ferrari Delizia urządzenie do wypieku pizzy 1 pizza(e) 1200 W Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał płyty grzewczej | Kamień |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Wydajność | |
| Liczba elementów grzejących | 2 |
| Ilość pizz | 1 pizza(e) |
| Tworzywo elementu grzejącego | Stal nierdzewna |
| Maksymalna średnica pizzy | 31 cm |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Minutnik | Tak |
| Temperatura (maks) | 400 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Nieprzywierający materiał do pieczenia pizzy | Tak |
| Tworzywo nieprzywierającego materiału do pieczenia pizzy | Aluminium |
| Książka z przepisami | Tak |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie należy zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy, unikać dotykania gorących powierzchni. Przechowywać urządzenie poza zasięgiem dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące