Producenci
GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC/IN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Hot-swap | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 3092408 h |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 g |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wydajność | |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Nie |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Zwielokrotnianie długości fal (Wavelength-division multiplexing (WDM)) | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1250 Mbit/s |
| Standard karty sieciowej SFP | LH LX |
| Długość fali | 1310 nm |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pół-dupleks Pełny |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Typ interfejsu | SFP |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalny dystans transferu | 10000 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 46 g |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Głębokość opakowania | 93 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 251 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 211 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 303 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 36 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
Gwarancja 24 miesiące