Producenci
GBC010 Boost 12V XGC Accessory Kit
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw akcesoriów |
| Rodzaj wyjścia | XGC Męski Adapter wtyczki żeńskiej 12V |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Adapter | Tak |
| Rodzaj wejścia | Adapter wtyczki męskiej 12V XGC żeński |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Całkowita długość | 78,7 cm |
| Długość kabla | 0,61 m |
Gwarancja 24 miesiące