Producenci
GBC014 GB70 EVA Protection Case
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Typ obudowy | Twarde etui |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed uszkodzeniami |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 314 mm |
| Głębokość produktu | 138 mm |
| Wysokość produktu | 206 mm |
| Waga produktu | 640 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące