Producenci
GC002 Eyelet Terminal Connector
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Bezpiecznik | 20 A |
| Typ produktu | Kable rozruchowe |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Rodzaj wyjścia | Wytrzymałe oczka (1/4 cala M6) |
| Rodzaj wejścia | X-Connect żeński |
| Waga i rozmiary | |
| Całkowita długość | 61 cm |
| Długość kabla | 0,47 m |
Gwarancja 24 miesiące