Producenci
GC008 XL Eyelet Terminal Connector
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Bezpiecznik | 20 A |
| Typ produktu | Kable rozruchowe |
| Rodzaj wyjścia | Zaciski oczkowe M10 (3/8 cala) |
| Rodzaj wejścia | X-Connect żeński |
| Waga i rozmiary | |
| Całkowita długość | 57,1 cm |
| Długość kabla | 0,53 m |
Gwarancja 24 miesiące