Producenci
GC019 12V Plug 12-Foot Extension Cable
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Przekrój kabla (AWG) | 16 AWG |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Rodzaj wejścia | Adapter wtyczki męskiej 12V |
| Bezpiecznik | 20 A |
| Typ produktu | Przedłużka |
| Rodzaj wyjścia | Adapter wtyczki żeńskiej 12V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 3,66 m |
Gwarancja 24 miesiące