Producenci
GEFU 89258 Ujęcie panoramiczne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Ujęcie panoramiczne |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Koła transportowe | Nie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy