Producenci
GEFU DRAGO Zapalniczka kuchenna z płomieniem Czarny, Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Model | Zapalniczka kuchenna z płomieniem |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Materiały | Plastik Metal Stal nierdzewna |
| Możliwość ponownego napełnienia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 32 mm |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
Gwarancja 24 miesiące