Producenci
GEFU FRUTTARE Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Ceramika |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Szerokość produktu | 89 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące