Producenci
GEFU MILO Prostokątny Pojemnik 0,5 l Szary, Przezroczysty 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna Szkło borokrzemowe Plastik Silikon |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Odpowiednie do przechowywania w lodówce | Tak |
| Temperatura (maks) | 300 °C |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Model | Pojemnik |
| Temperatura (min) | -20 °C |
| Test mikrofali | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Test zamrażalnika | Tak |
| Szczelne | Tak |
| Tworzywo wieka | Stal nierdzewna |
| Odoroodporny | Tak |
| Układ | Kwadrat |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Długość produktu | 117 mm |
| Waga produktu | 440 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy