Producenci
GEFU MILO Prostokątny Pojemnik 0,6 l Szary, Przezroczysty 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna Szkło |
| Typ produktu | Pojemnik na żywność |
| Test mikrofali | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość pojemnika | 59 mm |
| Długość produktu | 177 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 540 g |
| Pojemność | 600 ml |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pokrywka dołączona | Tak |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy