Producenci
GEFU NEVA dozownik na olej/ocet 0,1 l Butelka Szkło, Plastik, Stal nierdzewna Stal nierdzewna, Przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Pojemność | 100 ml |
| Materiały | Plastik Stal nierdzewna Filc Szkło Skóra |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 220 g |
| Długość produktu | 40 mm |
| Pojemność | 100 ml |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy