Producenci
GEFU PANTRY Pojemnik szklany 900 ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 0,9 l |
| Model | Pojemnik |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Materiały | Szkło |
| Odpowiednie do przechowywania w lodówce | Tak |
| Szczelne | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Tworzywo wieka | Plastik |
| Zdejmowana pokrywa | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 320 g |
| Pojemność | 900 ml |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy