Producenci
GEFU SANTIAGO Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Młynek |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Części wodoodporne | Nie |
| Materiał wykonania miski | Plastik |
| Materiały | Aluminium, Szkło, Plastik, Stal nierdzewna, Drewno |
| Wbudowany dozownik | Nie |
| Materiał młynka | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 650 g |
| Szerokość produktu | 90 mm |
Gwarancja 24 miesiące