Producenci
GEFU SLIZE Deska do krojenia 37x25 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Drewno |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Gotowane mięso, Ryby i owoce morza, Owoce i warzywa |
| Kształt | Prostokątny |
| Odporne na działanie gorąca do | 175 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. Używaj zgodnie z przeznaczeniem. |
Gwarancja 24 miesiące