Producenci
GEFU SMARTLINE Karafka 1 l Przezroczysty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Materiały | Szkło borokrzemowe |
| Materiał pokrywy | Tworzywo sztuczne |
| Nadaje się do drzwi lodówki | Tak |
| Uszczelka | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 1 l |
| Długość produktu | 92 mm |
| Waga produktu | 48 g |
| Wysokość produktu | 313 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy