Producenci
GEFU T-PREP Czajnik do herbaty z podgrzewaczem 1.5 ltr
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność w filiżankach | 7 filiżanek |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna Plastik Silikon Szkło |
| Typ produktu | Pojedynczy dzbanek |
| Pojemność | 1500 ml |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny Półprzezroczysty, Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Gwarancja 24 miesiące