Producenci
GEFU WEEE termometr do żywności 0 - 250 °C Cyfrowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Model | Cyfrowy |
| Zakres temperatur (T-T) | 32 - 482 °F 0 - 250 °C |
| Zakres pomiarowy temperatury | F, °C |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 133 mm |
| Szerokość produktu | 71 mm |
| Głębokość produktu | 95 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Baterie w zestawie | Tak |
Fabryczna Gwarancja 240 miesięcy