Producenci
GEMBIRD 4-PORTOWY HUB USB 3.2 (GEN 2) TYPU C SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Szybkość przesyłania danych | 10 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 11 Windows 7 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 20 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejs hosta | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Długość kabla | 0,18 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące