Producenci
GEMBIRD ADAPTER NA KABLU USB TYP-C DO DISPLAYPORT 4K, 15CM, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Obsługiwane tryby wideo | 3840p |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 22 g |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Szerokość opakowania | 150 mm |