Producenci
GEMBIRD ADAPTER USB-C DO HDMI + DP 4K 60HZ, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 1 | USB Type C |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 0,18 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złączka 2 | HDMI + DisplayPort |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 0,102 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 0,15 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Gwarancja 24 miesiące