Producenci
GEMBIRD ADAPTER USB TYP-C DO 2X HDMI 4K 60HZ, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Złączka 2 | HDMI Type C (Mini) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | HDMI Type C (Mini) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 45 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 91 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. |
Gwarancja 24 miesiące