Producenci
GEMBIRD ADAPTER USB TYP-C DO HDMI NA KABLU, 1.8M, 4K, KOLOR SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Złączka 1 | USB Type-C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Typ przewodu | Round cable |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 80 g |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Średnica przewodu | 4,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
Gwarancja 24 miesiące