Producenci
GEMBIRD ADAPTER USB TYP-C DO SATA 2,5", 20CM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja USB | 2.0 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB C |
| Złącze 1 | Męska |
| Typ adaptera złącza | USB C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 46 g |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 2 | Męska |
| Pozostałe funkcje | |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Szerokość produktu | 46 mm |
Gwarancja 24 miesiące