Producenci
GEMBIRD ADAPTER USB TYP-C MĘSKI DO USB A ŻEŃSKI OTG, 20CM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Złączka 2 | USB A |
| Złączka 1 | USB C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 595 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 365 mm |
Gwarancja 24 miesiące