Producenci
GEMBIRD AKTYWNY ADAPTER 4K HDMI NA DISPLAYPORT (F) CZARNY, 10CM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość kabla | 0,1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Źródło zasilania | USB |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 69 g |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
Gwarancja 24 miesiące