Producenci
GEMBIRD AKTYWNY KABEL OPTYCZNY (AOC) HIGH SPEED HDMI Z ETHERNETEM SERIA PREMIUM, 20M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Długość kabla | 20 m |
| Szerokość pasma | 18 MHz |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| HDCP | Tak |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Złącze 2 | Męska |
| Próbkowanie kolorów | 4:4:4 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
Gwarancja 24 miesiące