Producenci
GEMBIRD BEZPRZEWODOWA DWUPASMOWA KARTA SIECIOWA USB WIFI AC1300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzne |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Antena | Tak |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Zestaw układów | RTL8812BU |
| Wewnętrzny | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Waga produktu | 4,5 g |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1300 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 400 1300 Mbit/s 867 Mbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Format złącza USB | Prosty |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | WLAN |
| Interfejs hosta | USB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |