Producenci
GEMBIRD BEZPRZEWODOWA DWUPASMOWA KARTA SIECIOWA USB WIFI AC1300
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Zestaw układów | RTL8812BU |
| Antena | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,4 g |
| Głębokość produktu | 19 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Szerokość produktu | 9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11ac |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Format złącza USB | Prosty |
| Interfejs hosta | USB 3.0 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem. Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
Gwarancja 24 miesiące