Producenci
GEMBIRD BEZPRZEWODOWA KARTA SIECIOWA WIFI USB 300MBPS, ODCZEPIANA ANTENA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj wtyku anteny | R-SMA |
| Antena | Tak |
| Zestaw układów | RTL8192EU |
| Konstrukcja anteny | Zewnętrzny i wewnętrzny |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Prąd wyjściowy | 0,5 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 13 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość anten | 1 |
| Zdjemowalna antena (anteny) | Tak |
| Wysoka moc | Tak |
Gwarancja 24 miesiące