Producenci
GEMBIRD BEZPRZEWODOWA MINI KARTA SIECIOWA USB WIFI 300 MBPS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Zestaw układów | RTL8192EU |
| Diody LED | Status Link |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Moc | |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Zużycie energii | 500 mA |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Waga produktu | 26 g |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11b |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA-PSK 128-bit WEP WPA WPA-TKIP WPA-AES 64-bit WEP WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP Home Windows 10 Windows 8 Windows Vista Home Premium Windows 7 Home Premium |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | Wi-Fi |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
Gwarancja 24 miesiące