Producenci
GEMBIRD BIURKOWE RAMIĘ/UCHWYT DLA CZTERECH MONITORÓW (REGULOWANE), 13”- 32”
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz |
| Materiał obudowy | Stal Tworzywo sztuczne |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,17 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Liczba ramion | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Gwarancja 24 miesiące