Producenci
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY 17-32, VESA 100X100MM, DO 9 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość opakowania | 445 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 180° 90° |
| Obracanie | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 18 kg |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 9 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Grubość blatu (max) | 8,5 cm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Typ montażu | Zacisk |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Gwarancja 24 miesiące