Producenci
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY MA-DF2-01 13-27, 100X100MM, 7KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Montaż | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 7 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |