Producenci
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 2 MONITORY + PÓŁKA NA NOTEBOOKA 17-32, VESA 100X100MM, DO 8 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1137 mm |
| Waga produktu | 6,3 kg |
| Wysokość produktu | 346 mm |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,88 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 440 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Ergonomia | |
| Obracanie | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
Gwarancja 24 miesiące