Producenci
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 3 MONITORY 17-27, VESA 100X100MM, DO 7 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Szerokość produktu | 1418 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość produktu | 161 mm |
| Waga produktu | 6,27 kg |
| Wysokość produktu | 564 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -35 - 35° |
| Obracanie | Tak |
| Liczba ramion | 2 |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Obrotowe | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,1 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Montaż | |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 7 kg |
| Maksymalny udźwig | 21 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
Gwarancja 24 miesiące