Producenci
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR 17-32, VESA 100X100MM, DO 9 KG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,42 kg |
| Głębokość produktu | 561 mm |
| Wysokość produktu | 116 mm |
| Szerokość produktu | 308 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 97 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,81 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | 45 - -45° |
| Obracany | 90 - -90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Montaż | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm 75 x 75 |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
Gwarancja 24 miesiące