Producenci
GEMBIRD CYFROWY BUDZIK Z FUNKCJĄ BEZPRZEWODOWEGO ŁADOWANIA CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja alarmu | Tak |
| Alarm | Tak |
| Model | Budzik cyfrowy |
| Format czasu | 12/24h |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba alarów | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Data | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 325 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 346 g |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Wyświetlacz | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj umieszczania urządzenia na niestabilnej powierzchni. Nie otwieraj obudowy urządzenia. Nie używaj w pobliżu wody. |
Gwarancja 24 miesiące