Producenci
GEMBIRD FILAMENT PLA 1.75MM, 0,8 KG, "CARBON"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydłużenie przy zerwaniu | 3,5% |
| Temperatura topnienia (max) | 190 °C |
| Odporność na uderzenia | 30 kJ/m2 |
| Temperatura topnienia (min | 210 °C |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 70000 kPa |
| Tolerancja średnicy | 1,75 mm |
| Kompatybilność marki | 3D Systems |
| Waga i rozmiary | |
| Gęstość | 1320 kg/m3 |
| Średnica | 20 cm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Długość przewodu | 260 m |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące