Producenci
GEMBIRD FILAMENT PLA 1.75MM, 1KG, KOLOR FLUORESCENCYJNY ŻÓŁTY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Informacje dotyczące ustawień temperatury | 200 °C |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Fluorescencyjny czerwony |
| Waga i rozmiary | |
| Gęstość | 1250 kg/m3 |
| Średnica | 1,75 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
Gwarancja 24 miesiące