Producenci
GEMBIRD FILAMENT PLA 1.75MM, 1KG, KOLOR SZARY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Odporność na uderzenia | 5 kJ/m² |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Szary |
| Moduł sprężystości | 45 MPa |
| Informacje dotyczące ustawień temperatury | 200 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Długość przewodu | 330 m |
| Średnica | 1,75 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Gęstość | 1250 kg/m³ |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,43 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84779080 |
Gwarancja 24 miesiące