Producenci
GEMBIRD GŁOŚNIK SOUNDBAR 2X 5W BLUETOOTH CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 615 g |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Długość przewodu | 0,5 m |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 830 g |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Średnica sterownika | 5,2 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi. Urządzenie zawiera komponenty elektryczne – nie otwieraj obudowy. Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody. |
| Głośnik soundbar | |
| Ilość głośników | 2 |
| Impedancja | 3 Ω |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 10% |
Gwarancja 24 miesiące