Producenci
GEMBIRD GRABBER USB HDMI 4K NAGRYWARKA OBRAZU, PASS-THROUGH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 330 g |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 27 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Wydajność | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Prąd | 0,4 A |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Diody LED | Tak |
| Wyjście DVI | Nie |
| Format złącza USB | Prosty |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Wyjście HDMI | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Rodzaj złącza USB | Żeńska |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 102 g |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące