Producenci
GEMBIRD HUB USB 2.0 10-PORTOWY, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 0,881 g |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 173 mm |
| Głębokość opakowania | 23 mm |
| Wysokość opakowania | 93 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejsy hub | USB 2.0 |
| Interfejs hosta | USB 2.0 |
| Długość kabla | 0,8 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 10 |
Gwarancja 24 miesiące