Producenci
GEMBIRD HUB USB 2.0 4 PORTY UHB-U2P4-04
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Realna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wejściowy | 0.060 A |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Waga produktu | 32 g |
| Szerokość produktu | 31 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejsy hub | USB 2.0 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejs hosta | USB 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem. Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wystawiać na działanie wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące