Producenci
GEMBIRD HUB USB 3.1 (GEN 1) 4-PORTOWY, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 12 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejsy hub | USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba portów USB 3.0 | 4 |