Producenci
GEMBIRD HUB USB 3.1 (GEN 1) 4-PORTOWY, CZARNY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 10 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Interfejsy hub | USB 3.1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |