Producenci
GEMBIRD HUB USB 4-PORTOWY (1 X USB 3.1 + 3 X USB 2.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS CE |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Waga produktu | 61 g |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 35 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Interfejsy hub | USB 3.1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba przełączników | 4 |
Gwarancja 24 miesiące