Producenci
GEMBIRD HUB USB 4-PORTY (1 X USB 3.1 + 3 X USB 2.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 35 g |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 7 Windows 8 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 12 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Interfejsy hub | USB 2.0, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Długość kabla | 0,12 m |
Gwarancja 24 miesiące